Kompra
3.99 €

Kompra

Kompromat

Tõestisündinud lool põhinev pingeline põnevik Siberis resideeruvast Prantsusmaa diplomaadist, kes kistakse Venemaa eriteenistuse FSB poolt punutud vandenõusse.

Tänu tipptasemel lavastajatööle ning Aleksei Gorbunovi, Mihhail Gorevoi ja veetleva Poola näitlejatari Joanna Kuligi („Külm sõda“) suurepärasele mängule köidab see kõiki tõsiste väärtfilmide sõpru. Peaosas tuntud prantsuse näitleja Gilles Lellouche.

Diplomaat Mathieu (Gilles Lellouche), kes määrati juhtima Alliance Françoise’i Siberis, asub kohe uusi ametikohustusi täitma. Aus ja heasüdamlik Mathieu, kes esindab Siberi sügavustes Prantsusmaa huve ja kultuuri, ei oleks osanud ettegi kujutada, et ta satub ta julmuse poolest kurikuulsa FSB sihikule. Mathieu’d süüdistatakse oma nelja-aastase tütre vägistamises ja ta arreteeritakse oma kodus Irkutskis. Otsustanud põgeneda, pole enam taganemisvõimalust. Mathieu’st saab kõige tagaotsitum Venemaa kurjategija. Algab võitlus elu eest. Kas tal õnnestub läbi paksude metsade ja Eesti soode jõuda Euroopa Liidu piirini?

Emotsionaalselt mõjuv film ja purunenud inimsaatused ei jäta kedagi ükskõikseks. Dramaatilistest sündmustest, kirest, keerulisest armastusest, sõprusest, eneseohverdusest rääkiv film.

 

Distribution riikides: ee lv lt

Kestus: 127 Min.

Kvaliteet: FHD

Keel: French

Subtiitrid: Eesti Latviešu Lietuvių Русский

imdb 6.3