Femme
3.99 €

Femme

Femme

Võimas, kaasakiskuv, provokatiivne ja seksikas põnevik "Femme", mis on pälvinud kriitikute tunnustuse, kandideeris Berliini filmifestivali auhinnale ja pärjati Briti Sõltumatu Filmiauhinnaga. Peaosas George MacKay ("1917", "True History of the Kelly Gang").

Jules (Nathan Stewart-Jarrett) elab topeltelu. Päeval on ta tavaline silmapaistmatu mees, õhtuti aga muutub säravaks ja enesekindlaks iseendaks, kes on valmis vallutama kogu maailma; tõeliseks diivaks, kes pakub laval fantastilisi vaatemänge.

Ühel ööl tungivad lavakostüümis Julesile Londoni pimedal tänaval kallale kohalikud homofoobidest pätid eesotsas Prestoniga (George MacKay) ja peksavad ta julmalt läbi. Mõni kuu hiljem näeb Jules üht kallaletungijatest salajases geisaunas alasti higiste meeste seas. Macho, kes avalikult vehib rusikatega ja varjab oma seksuaalset sattumust, ei tunne teda ära. Jules, kes pole hirmsast kallaletungist veel üle saanud, haub kättemaksuplaani. Meeste vahel algab ohtlik romaan, täis pettust, usaldamatust, riski ja seletamatut, üha kasvavat tõmmet teineteise poole. Mis jääb peale – raev, pettumus või midagi enamat?

 

Distribution riikides: ee lv lt

Kestus: 99 Min.

Kvaliteet: FHD

Keel: English

Subtiitrid: Eesti Latviešu Lietuvių Русский

imdb 7.7