Capone
3.49 €

Capone

Capone

"Capone" on intrigeeriv film eelmise sajandi kuulsaima gangsteri Alphonse ehk Al Capone’i elust. Tõsielusündmustel põhinevas krimidraamas mängib allilma kurikuulsat autoriteeti Hollywoodi staar Tom Hardy.

Filmi režissöör ja stsenarist Josh Trank ("Chronicle") käsitleb gangsteri tormilist elu teisiti, kui seda seni on tehtud. Ta vaatleb Capone’i saatust pärast viieaastast vanglakaristust Alcatrazi kindluses, kust too vabaneb süüfilisest ja dementsusest vaevatuna. 

Endise mafiooso mõtetes keerlevad mälestused ajast, kui ta rajas Chicagos hirmsa, paljude verega kastetud kuritegeliku impeeriumi. Ta meenutab tapmisi ja vägistamisi, maffiaklannide ja mõrvarijõukude loomist, salaalkoholi smugeldamist, prostitutsioonile katuse pakkumist, autode õhkimist, kurjategijate tulude kontrolli. Need, kes talle ei allunud, pidid eluga hüvasti jätma. Kõik see äratas õudu isegi kuritegelikus maailmas. Ühed pidasid teda hullumeelseks, teised seadustele allumatuks gangsteriks. Tema elu kujutas endast justkui märulifilmi stsenaariumi.

Suurepärane näitlejatöö viib vaataja julma maffia maailma, kus kehtivad verised reeglid, tugev meestevaheline sõprus ja armastus, mis äratab õrnuse isegi gangsteri kalestunud hinges.


 

Distribution riikides: ee lv lt

Kestus: 99 Min.

Kvaliteet: FHD

Keel: English

Subtiitrid: Lietuvių

imdb 4.7